| LT | EN
Rašykite mums | Paieška
APIE MUS RAŠO NAUJIENOS PROJEKTAS NAUDINGOS NUORODOS
Vroclavo universitete jau ketvirtąjį kartą įvyks Tarptautinis Lituanistų kongresas
2017-05-03


 2017 metų gegužės mėnesio 22–24 dienomis Vroclavo universitete jau ketvirtąjį kartą vyks Tarptautinis Lituanistų kongresas, kurį drauge su Vroclavo universiteto Baltistikos centru organizuoja Lietuvos edukologijos univesitetas. Prie kongreso organizavimo prisideda Europos Sąjungos struktūrinių fondų projektas „Užsienio baltistikos centrų ir Lietuvos mokslo ir studijų institucijų bendradarbiavimo skatinimas“. Projektą vykdo šios Lietuvos mokslo ir studijų institucijos: Lietuvos edukologijos universitetas, Vytauto Didžiojo universitetas, Vilniaus universitetas, Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas.

Tarptautinis Lituanistų kongresas sieja visus besidominančius Lietuva, lietuvių kalba, kultūra, istorija, politika, lietuvių-lenkų santykiais.

Pagrindinės temos: Algirdo J. Greimo atminimas; 25-osios Lietuvos Respublikos Konstitucijos ir 20-osios Lenkijos Respublikos Konstitucijos priėmimo metinės; lietuvių kalba ir lyginamoji kalbotyra; kultūra; lietuvių kalbos kultūra; literatūra ir tautosaka;  Lietuvos istorija ir lietuvių-lenkų santykiai,  politika ir visuomenė; teisė ir konstitucinė sistema.

Plačiau žr.: labaswroclaw.wordpress.com/program-rozwoj-wspolpracy-zagranicznych-centrow-baltystycznych-i-litewskich-instytucji-naukowo-edukacyjnych/ 

grįžti

Studentų g. 39, 409 kabinetas, LT-08106 Vilnius, tel. (8 5) 279 02 81
faks. (8 5) 279 05 48
el. p. baltistika@leu.lt
Juridinio asmens kodas – 111951498
PVM mokėtojo kodas – LT119514917

Naujienų prenumerata

Verta dėmesio

APIE MUS RAŠO
NAUDINGOS NUORODOS
Studijos Lietuvoje
Vasaros stovyklos
Lietuvių kalbos institutas
Partneriai