| LT | EN
Rašykite mums | Paieška
APIE MUS RAŠO NAUJIENOS PROJEKTAS NAUDINGOS NUORODOS
VROCLAVO UNIVERSITETE GEGUŽĖS 22–24 DIENOMIS VYKS TARPTAUTINIS LITUANISTŲ KONGRESAS
2017-05-18


 2017 metų gegužės 22–24 d. Vroclavo universitete vyks ketvirtasis Tarptautinis Lituanistų kongresas. Kongresą, drauge su Vroclavo universiteto Baltistikos centru, organizuoja Lietuvos edukologijos univesitetas. Prie kongreso organizavimo prisideda Europos Sąjungos struktūrinių fondų projektas „Užsienio baltistikos centrų ir Lietuvos mokslo ir studijų institucijų bendradarbiavimo skatinimas“, kurio vykdytojas yra Vilniaus universitetas, partneriai – Lietuvos edukologijos universitetas, Vytauto Didžiojo universitetas, Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas.

Pagal projektą, drauge su kitais Lietuvos mokslo ir studijų institucijų darbuotojais, į kongresą vyks: Čekijos Prahos Karolio universiteto, Stokholmo universiteto, Frankfurto nacionalinio universiteto, Baltijos federalinio Imanuelio Kanto universiteto, Sankt Peterburgo valstybinio universiteto, Gruzijos technikos universiteto, Ukrainos Vakarų Černovcų Nacionalinio Jurijaus Fedkovičiaus universiteto ir kitų baltistikos centrų mokslininkai, dėstytojai, studentai.

Tarptautinis Lituanistų kongresas sieja visus, besidominčius Lietuva, lietuvių kalba, kultūra, istorija, politika, lietuvių-lenkų santykiais. Pagrindinės kongreso temos: Algirdo J. Greimo atminimas; 25-osios Lietuvos Respublikos Konstitucijos ir 20-osios Lenkijos Respublikos Konstitucijos priėmimo metinės; lietuvių kalba ir lyginamoji kalbotyra; kultūra; lietuvių kalbos kultūra; literatūra ir tautosaka; Lietuvos istorija ir lietuvių-lenkų santykiai, politika ir visuomenė; teisė ir konstitucinė sistema.

Kongreso programa   files/PROGRAM LT 2017.pdf

Plačiau apie renginį žr.: labaswroclaw.wordpress.com/program-rozwoj-wspolpracy-zagranicznych-centrow-baltystycznych-i-litewskich-instytucji-naukowo-edukacyjnych/

grįžti

Studentų g. 39, 409 kabinetas, LT-08106 Vilnius, tel. (8 5) 279 02 81
faks. (8 5) 279 05 48
el. p. baltistika@leu.lt
Juridinio asmens kodas – 111951498
PVM mokėtojo kodas – LT119514917

Naujienų prenumerata

Verta dėmesio

APIE MUS RAŠO
NAUDINGOS NUORODOS
Studijos Lietuvoje
Vasaros stovyklos
Lietuvių kalbos institutas
Partneriai