| LT | EN
Rašykite mums | Paieška
APIE MUS RAŠO NAUJIENOS PROJEKTAS NAUDINGOS NUORODOS

APIE MUS RAŠO 

LEU TARPTAUTINĖS MOKSLINĖS KONFERENCIJOS
2014-09-12


Publikacijos apie ES SF finansuojamo projekto „Lituanistikos (Baltistikos) centrų akademinio mobilumo skatinimas ir tarptautiškumo plėtra“ organizuojamas konferencijas, kurių tikslas – burti pasaulio baltistikos mokslo specialistus, skatinti juos dalytis žiniomis, jas tobulinti, stiprinti tarpusavio ryšius visame pasaulyje.

 

LEU TARPTAUTINĖS MOKSLINĖS KONFERENCIJOS SIEKIA AKTUALIZUOTI LITUANISTINĮ PAVELDĄ („kalvotoji Žemaitija“, 2014 mėn. rugpjūčio 2 d. ir „Respublika“, 2014 mėn. rugpjūčio 1–7 d.)

„Skatinant Baltistikos centrų akademinį mobilumą ir tarptautiškumo plėtrą, pagal LEU vykdomą projektą numatyta surengti keturias tarptautines mokslines konferencijas: „Baltistikos centrai ir Lietuva: baltistikos tarptautiškumas pasaulio kontekste“, „Aktualios Lietuvos istorijos ir kultûros problemos akademiniame diskurse: Lenkijos ir Lietuvos mokslininkų interpretacijos“, „Martynui Mažvydui atminti: raštijos raida ir XXI amžiaus iššūkiai“ ir „Kristijonas Donelaitis ir jo epocha“.


LIETUVOS EDUKOLOGIJOS UNIVERSITETAS SKATINA BALTISTIKOS CENTRŲ TARPTAUTINĮ BENDRADARBIAVIMĄ („Panevėžio balsas“, 2014 mėn. liepos 7-13 d.)

„Antrus metus vykdomas projektas apima daug įvairių veiklų ir iniciatyvų , jų bendras tikslas – suteikti galimybę Baltistikos centrų studentams ir dėstytojams įgyti daugiau tarptautinės akademinės patirties, skatinti įvairių šalių specialistų bendradarbiavimą, stiprinti jau esamus Baltistikos centrus ir pagreitinti naujų steigimą užsienio šalyse“.

 

 

 

grįžti

Studentų g. 39, 409 kabinetas, LT-08106 Vilnius, tel. (8 5) 279 02 81
faks. (8 5) 279 05 48
el. p. baltistika@leu.lt
Juridinio asmens kodas – 111951498
PVM mokėtojo kodas – LT119514917

Naujienų prenumerata

Verta dėmesio

APIE MUS RAŠO
NAUDINGOS NUORODOS
Studijos Lietuvoje
Vasaros stovyklos
Lietuvių kalbos institutas
Partneriai